BORDSLAMPA, Frandsen, Danmark 1900-talets slut.

Svart metall samt polerat och borstat stål. Justerbar höjd och riktning. Etikett märkt.Skaftets längd 68 cm. Fotplattans diameter 12 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR