LÅDFACK, 1900-tal.

LÅDFACK, 1900-tal.

Mörkbetsad furu. 25 lådor i fem rader. Beslag av metall. Höjd 42 cm, längd 57 cm, bredd 36 cm.

Slitage, ställvis stort. Repor. Märken, fläckar. Etikettlappar saknas. Smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK