STEKFAT, 2 st, porslin, Göteborg, 1900-talets början.

Skinkfat och fiskfat. Längd 51 och 53 cm.

Krackelyr och fläckar. Fiskfat med mindre bottenspricka.

Utropspris
1 500 SEK