Delvis trä och metall. Längd ca 110, höjd ca 100 cm.
Åldersrelaterat slitage med fläckar, sprickor och färgbortfall. Tyg med skador och hål. Mindre rostangrepp. Gummi torkat och delvis bortfall. Delvis renoverad och kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.