Ceramic design by Kyllikki Salmenhaara E1118
Franco Costa F574
En världsomspännande privatsamling F579
Klassiska antikviteter F577
Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529

SOFFOR, 2 st, Dux, 1900-talets andra hälft.

Klädda i blommigt tyg. Tresitssoffa längd 210 cm och tvåsitssoffa längd 150 cm.

Smärre slitage. Slitna och skadade tygkanter.

Utropspris
2 000 SEK