Rund parasollsten. Kromat skaft. Vit canvas. ca 240cm diameter utfälld, skaftets höjd ca 240cm. Parasollsstenens diameter 76cm. Medföljande hjulförsett transportredskap
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Transportredskap ej komplett, med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.