PARTI MÄSSING, 4 st, bla Skultuna, 1800-tal.

Bulkruka, tratt samt 2 skålar. Krukan märkt ENB. H 8-20.

Bucklor, lagningar och skador. Skålar utan handtag.

Utropspris
900 SEK