Väska i brunt präglat skinn med detaljer i mässing. Insida fodrad med rutigt tyg. Två fack försedda med dragkedjor. Märkt "Mulberry Company, Made in England" samt numrerad "433712". Mått ca 30 x 10 x 25 cm.
Bruksslitage, smärre repor och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.