FILM STILL, Greta Garbo.
Vintage gelatinsilverfotografi. Från filmen divine Woman (MGM, 1928). 20 x 25. Numrerad 332-81.
Oramad. Gulnad. Repor. Hanteringsveck. Skada i övre kant.
Greta Garbos estate.
Julien's auctions, Beverly hills, april 11-12 2014. Lot nr 540