Fodrad väska i svart monogramtyg med svarta läderdetaljer. Axelrem med vita ränder märkt "Givenchy". Justerbar Axelrem. Beslag i silverfärgad metall. Invändigt tre fack varav en med dragkedja. Märkt "GIVENCHY" samt numrerad. Ca 33 x 24 x 5 cm.
Halsduk med monogrammönster i svart och grå ull. Märkt "GIVENCHY". Ca 162 x 35 cm.
Väska med smärre slitage. Halsduk bruksslitage.