SERVISDELAR, 26 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Tolv kaffekoppar med fat, sockerskål med lock, gräddkanna, tolv assietter.

Bruksslitage. En extra kaffekopp medföljer.

Utropspris
1 500 SEK