Rektangulärt med ej komplett innehåll av knivar med benskaft och stålblad. 20 matknivar, 2 transchergafflar, transcherkniv, större udda kniv, 15 bordsknivar.
Slitage, sprickor. Schatullet med fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.