Beige läder med guldfärgade metalldetaljer. Flap och handtag med reptilpräglat läder. Reglerbar axelrem. Invändigt fodrad i brun textil, två fack varav ett med dragkedja. Märkt "MIU MIU". Ca 23 x 32 x 16 cm. Dustbag medföljer.
Bruksslitage, repor, fläckar.