Skärp i silverfärgad monogramcanvas med detaljer i silverfärgad skinn. GG spänne i svagt guldfärgad metall. Insidan i skinn. Märkt "GUCCI made in Italy" samt med numrering. Storlek enligt märkning 95-38.
Smärre slitage. Repor på spänne.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.