DAMUR, "Ladies Diamonds" Omega Speedmaster.

Automat, kronograf. Serienummer 57783189. Referens nummer 3815.72.55. Ø 39 mm, boett i stål, plexiglas, pärlemorurtavla. Krans med briljantslipade diamanter (TW/VVS, totalt ca 1.00 ct ), läderband, viklås, certifikat från Schweiz 2002, box, ytterkartong.

Små repor på plexiglas. Slitage på läderarmband. Ej funktionstestad.

Utropspris
30 000 SEK