FOTOGRAFIER 4 st, föreställande Gustav V och tre Hagasessor, kronprins Gustav Adolf, Sibylla och Hagasessorna.

Ett handsignerat och daterat Gustav V 1942, ett med troligen tryckt dedikation från Gustav VI Adolf. Storlek 16x11,5 till 22x16,5 cm.

Bruksslitage.

Proveniens

Kammarvaktmästare Martin Wenström.

Utropspris
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?