SERVISDELAR, 55 delar, "Prince" Göran Wärff, Kosta Boda, 1900-talets slut.

Tolv rödvinsglas, nio grogglas, elva snapsglas, tio selterglas och elva likörglas. En karaff samt en ishink. Tång till ishink medföljer.

Bruksslitage, mindre repor. Ett vinglas med mindre nagg.

Utropspris
5 000 SEK