BESTICKSCHATULL, 2 st, för Chippendale-bordssilver, 1900-talets slut.

Ek. Tygbeklädda, med bestickinsatser. Bredd 50 cm, djup 30 resp. 38 cm.

Smärre slitage, en dekordel i silver lös.

Utropspris
300 EUR