TOALETTBORD, rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerat med lövträ. Skivans mittendel med uppfällbar spegel och bakomliggande förvaring. Fyra lådor i sarg. Svängda ben. Längd 94. Bredd 48. Höjd 76 cm.

Slitage, repor och märken. Torrsprickor. Ytskikt med hårt slitage, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK