LILLAN MICHELIN, färglitografi, signerad samt numrerad 204/250.

Par i skärgårdsmiljö. Bildmått ca 65x50 cm.

Ej examinerad ur ram. Sedvanligt ytslitage, enstaka fläckar.

Utropspris
1 500 SEK