BÅLSKÅL m SLEV, glas. Reijmyre.

Rund form m svagt utvikt mynning, på låg fot. Höjd 24, diam 20. Slevens längd 34.

Mindre bruksslitage, repa på utsidan, slevens ände möjligen nedslipad samt med mindre nagg.

Utropspris
1 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?