Muut
592204

BÅLSKÅL m SLEV, glas. Reijmyre.

Rund form m svagt utvikt mynning, på låg fot. Höjd 24, diam 20. Slevens längd 34.

Mindre bruksslitage, repa på utsidan, slevens ände möjligen nedslipad samt med mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK