SIDEBOARD, hardwood, Kina 1900-talets början.

Riklig skuren dekor av drakar och molnformationer. Längd 177, bredd 42,5, höjd 96 cm.

Repor, torksprickor, slitage.

Proveniens

The collection of Erik Nordström.

Utropspris
8 000 SEK