VÄSKA, "Keepall Bandouliere 55", Louis Vuitton, 1988.
Monogram canvas med bruna skinndetaljer. Fodrad med brun canvas. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad. Justerbar axelrem medföljer. Ca 55x28x26 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.