3 3/4" figurer i oöppnade förpackningar. C-3PO with removable limbs på tri-logo kort, FX-7 på tri-logo kort, Rebel Commander på tri-logo kort, Han Solo Hoth Battle Gear på tri-logo kort samt R2-D2 sensorscope på ROTJ Kenner 65 back.
Smärre veck. Fx-7 kortet något böjt. R2-D2s bubbla gulnad. Kantslitage och mindre bucklor på bubblor.