Goran Tomic

(Storbritannien, 1900/2000-tal.)
Goran Tomic

GORAN TOMIC, blandteknik, signerad at tergo.

"PAGE ONE: THE VIVIDOID TIMES." 40 x 26 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK