PARTI SILVER, 4 delar, 1900-talets andra hälft, vikt 186 (exklusive vasen).

Två bägare, invändigt förgyllda, GAB, Stockholm, 1945 respektive 1955. Bägare samt vas (fylld fot), importstämplade.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK