Två skedar norskt silver med genombruten dekor av blommor och bladverk, längd 19,5-20,5 cm. Sked London 1832 med monogram, längd 18 cm. Lockdosa på tre ben, diameter 9 cm.
Bruksslitage. Några bucklor och repor.