Tre vitvinsglas, fyra rödvinsglas, tre champagneglas, fyra ölglas, åtta cocktailglas, fem selterglas, fyra likörglas, två sherryglas samt fem starkvinsglas. Några originalkartonger medföljer.
Bruksslitage, enstaka nagg, repor och tillverkningsdefekter.