FÖRVARINGSSKÅP med LÅDOR, 1900-talets första hälft.

Lackad furu. Höjd 39, längd 70 djup 39 cm.

Slitage. Skador. Rostangrepp. Torrsprickor.

Proveniens

Gustavsbergs Porslinsfabrik.

Utropspris
1 500 SEK