Synchro-Compur X. Rollei-Werke. T 2244263, T 2244367 och T 2244194. Objektiv Carl Zeiss Nr 4783989, Nr 4782112, Nr 4783679, Tessar 1:3,5 f=75mm. Läderfodral. Höjd ca 15 cm.
Ej funktionstestade. Funktion garanteras ej. Slitage. Repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.