Giuseppe Vasi

(Italien, 1710-1782)
Giuseppe Vasi
(Italien, 1710-1782)

GIUSEPPE VASI, etsningar, 2 st, 1700/1800-tal.

Motiv från Rom. Tre blad vardera. Bildernas mått ca 68 x 99 cm.

Ytslitage. Fläckar. Gulnade. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
6 000 SEK