TRÄDGÅDSMÖBLER, 4 delar, 1900-talets mitt.

Sitsar och skiva i trä. Underreden i metall. Olika bemålning. Bordens underreden skiljer sig åt något. Bordens längd 90, bredd 49, höjd 75 cm.

Färgbortfall och slitage. Smärre rost.

Utropspris
3 000 SEK