Stephen Mueller

(USA, 1947-2011)
Stephen Mueller
(USA, 1947-2011)

STEPHEN MUELLER, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 1990.

"Continental drift". Utställningskatalog Fabian Carlsson Gallery, London, medföljer. 188 x 173 cm.

Buckla. Ställvisa vita färgrester.

Fabian Carlsson Gallery, London, 1990.

Utropspris
6 000 SEK