STOLAR, ett par, 1800-talets första hälft.

Skuren dekor av nollgaller och walesisk plym. Pärlgrå målning.

Bruksslitage. Renoverade och kompletterade. En stol med lagningar och skador.

Utropspris
3 000 SEK