VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, mässingsplåt och spegelglas, två ljushållare, 1900-tal

Mässingsplåt med hamrad reliefdekor samt spegelglas. Två löstagbara ljushållare. Diameter 34,5 cm.

Bruksslitage och fläckar, ett spegelglas med skador i folieringen.

Utropspris
1 500 SEK