SIDEBOARD, 2 st, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 2 st, 1950/60-tal.

Bok samt teakfanér. En del med fyra lådor samt skjutdörr. En del med ett par skjutdörrar. Bredd 78, djup 34, höjd 64 cm.

Bruksslitage, fläckar samt repor. Hål efter hyllor.

Utropspris
2 500 SEK