12 assietter, 12 djupa tallrikar, vas, sockerskål, gräddsnipa, såsskål, 2 uppläggningsfat, skål, 6 mindre fat, 12 kaffekoppar med fat, 12+12 tallrikar.
Bruksslitage. 1 assiett med flisa, såsskål med nagg, 2 kaffekoppar med mindre nagg, 1 kaffekoppsfat med nagg på fotringen