JENNY NYSTRÖM, efter, 4st litografiska planscher för Nykterhetsrörelsen, Nykterhetsförlaget, omkring 1900.

Planscher uppfästa på pannå, bladstorlek 56 x 40 cm.

Slitage. Veck. Revor. Gulnade. Fläckar. Två lösa i ram.

Utropspris
2 000 SEK