IKONER, 2 st. Ryssland 1800-tal.

En med motiv an Kristus på svetteduk. Signerad 1859 i senare ram. 18 x 14 cm exkl ram. Resp 26 x 22 cm.

Smärre färgbortfall. Kantnagg.

Utropspris
2 500 SEK