SLAKTBÄNK, 1700/1800-tal.

SLAKTBÄNK, 1700/1800-tal.

Rektangulär, på fyra raka ben. Längd ca 125, bredd ca 58, höjd ca 57 cm.

Bruksslitage, repor och nagg. Sprickor och glipor samt hål.

Utropspris
2 500 SEK