RAM, jugend, tidigt 1900-tal.

RAM, jugend, tidigt 1900-tal.

Fanerad med mahogny. Svärtad inre ram. Listverk av mässing. Yttermått 76 x 116. Innermått 47 x 88. Motiv föreställande Böcklins "Dödens Ö".

Smärre fanerskador. Repor. Slagmärken.

Utropspris
2 000 SEK