SAMLING MÄRKEN OCH PINS, huvudsakligen Sverige 1930-80-tal.
Från idrottsföreningar, arbetarrörelsen, Stockholmsutställningen 1930, företag varibland cykel och bilföretag. Samtliga uppsatta på inramad textil, 25 x 30 cm.
Slitage, ej fullständigt genomgångna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.