KLOCKNYCKEL MED KEDJA, silver samt porfyr, 1800/1900-tal.

Längd: 3 cm.

Slitage, repor.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling

Bukowskis Porfyrutställning 15/12 1985-2/2 1986.

OBS! Ändrad katalogisering, ej hänge utan klocknyckel med kedja.

Utropspris
1 200 SEK