MATBORD. Engelsk stil.

MATBORD. Engelsk stil.

Mahogny. Rund skiva med 3 iläggsskivor. Fyrdelad pelarfot med mässingsskoning. Diam 120(+56, 56, 56), h 74.

Slitage. Slagmärken och repor. Iläggsskivor med en annan nyans.

Utropspris
2 000 SEK