SOFFBORD, art decostil, 1900-talets mitt.

Almfanerad med glasskiva, intarsiadekor. Lådor och hyllor. Längd 59, bredd 59, höjd 59 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanérsprickor, något blekt. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK