Nahognyanérad. Rak skiva. Inredning med spegel. Mässingslister i form av pärlstav på Nedåt avsmalnade kannelerade ben. Bredd: 75 cm, Djup: 40 cm, Höjd:144 cm. Nyckel finns.
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.