BARGLOB, 1900-talets andra hälft.

Dekor av karta och mytologiska figurer. Svarvade ben på hjultrissor. Barskåpsinredning. Diameter ca 71, Höjd ca 100 cm.

Slitage och märken.

Utropspris
2 000 SEK