Stål, quartz, dag och datum (svensk datum indikation), svart urtavla, plexiglas med centrerad omegalogga, oktagonalboett, diameter ca39mm. Stålband, ej original.
Slitage. Repor. Fluorescens skadad. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.