SIGILL, 3 stycken, bland annat silver och ben, 1800/1900-tal.

Sigill i agat, stamp med adlig vapensköld. Höjd 9,5 cm. Sigill med bengrepp, stamp i silver med blomsterdekor och monogram AL. Höjd 7 cm. Sigill i ebenholts och silver, GAB Stockholm 1963. Höjd 5 cm.

Bensigillet med spricka. Agatsigillet med stötskada. I övrigt slitage.

Utropspris
1 500 SEK